ul. Wały Ks. Józefa Poniatowskiego 6, 63-900 Rawicz
tel./fax 65 546 23 15
Adwokat Maciej Mucha
tel. 600-360-655
Adwokat Leszek Mucha
tel. 601-930-351
  • Dobry adwokat rawicz
  • Kancelaria adwokacka w Rawiczu
  • porady prawne rawicz
  • dobry prawnik rawicz
  • prawnik rawicz

O mnie

Adwokat Maciej Mucha jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Na tej samej uczelni ukończył również podyplomowe studia z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych.

W latach 2005-2008 odbył aplikację prokuratorską w obszarze właściwości Prokuratury Apelacyjnej w Poznaniu zakończoną pomyślnie zdanym egzaminem prokuratorskim. We wrześniu 2009 roku Maciej Mucha uzyskał wpis na listę adwokatów prowadzoną przez Wielkopolską Radę Adwokacką.

Prawnicze wykształcenie, wszechstronne doświadczenie zdobyte podczas pracy w Prokuraturze oraz Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych, jak również wieloletnia praktyka zawodowa w efekcie pozwalają adwokatowi Maciejowi Mucha doprowadzić skutecznie do pozytywnego zakończenia wielu spraw zlecanych przez osoby fizyczne, jak i podmioty gospodarcze.

Jego kancelaria to miejsce, w którym można uzyskać pomoc w zakresie prawa cywilnego, rodzinnego, gospodarczego, administracyjnego, karnego, a także prawa pracy i ubezpieczeń społecznych.


Strona używa pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.[X]