ul. Wały Ks. Józefa Poniatowskiego 6, 63-900 Rawicz
tel./fax 65 546 23 15
Adwokat Maciej Mucha
tel. 600-360-655
Adwokat Leszek Mucha
tel. 601-930-351
  • Dobry adwokat rawicz
  • Kancelaria adwokacka w Rawiczu
  • porady prawne rawicz
  • dobry prawnik rawicz
  • prawnik rawicz

O kancelarii

Adwokaci Maciej Mucha i Leszek Mucha oferują profesjonalne usługi prawnicze dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców.

Kancelaria Adwokacka została założona w 1997 roku i od tego momentu ma siedzibę w Rawiczu.

Główne domeny kancelarii to pomoc prawna z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych ze szczególnym uwzględnieniem roszczeń pracowniczych oraz spraw dotyczących odwołań od decyzji Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, dochodzenie odszkodowań oraz zadośćuczynień za szkody wyrządzone przez inne podmioty, windykacja należności oraz sprawy karne.

Wysoka jakość świadczonych usług, fachowa realizacja powierzonych zadań, transparentne zasady współpracy, dbałość i troska o klienta to podstawowe zasady pracy Kancelarii Adwokackiej.

Priorytety prowadzonej w ramach kancelarii działalności to skuteczność podejmowanych działań i bezpieczeństwo klientów gwarantowane przez rygorystyczne przestrzeganie tajemnicy adwokackiej.

Zaangażowanie, fachowość i terminowość to nieodzowne atrybuty świadczonych przez kancelarię usług niezależnie od charakteru powierzonego zadania


Strona używa pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.[X]